close
تبلیغات در اینترنت
ورزش3:سردار رویانیان:خوشحالم پرسپولیس به باشگاه تبدیل شده است.

برای حمایت از ما روی تبلیغات کلیک کنید


ورزش3:سردار رویانیان:خوشحالم پرسپولیس به باشگاه تبدیل شده است.

رويانيان:

خوشحالم پرسپوليس به باشگاه تبديل شده است


مدير عامل باشگاه پرسپوليس گفت: خوشحاليم که پرسپوليس از تيم به باشگاه تبديل شده و اميدواريم از پتانسيل باشگاه پر طرفدار پرسپوليس به درستي استفاده کنيم.


به نقل از سايت باشگاه پرسپوليس، محمد رويانيان در ديدار صبح امروز با وزير ورزش و جوانان گزارشي از فعاليت‌هاي انجام شده در يک سال اخير را به دکتر محمد عباسي ارائه کرد.

مدير عامل باشگاه پرسپوليس گفت: باشگاه پرسپوليس سال گذشته فراز و نشيب‌هاي زيادي را پشت سر گذاشت. بنده سعي مي‌کنم گزارشي کوتاه اما جامع از فعاليت‌هاي باشگاه را ارائه کنم. ما سعي کرديم پرسپوليس را از يک تيم به باشگاه تبديل کنيم و خرسنديم که پرسپوليس پس از 50 سال صاحب يک آکادمي مجهز شده است. شايد باورتان نشود اما پرسپوليس با اين نام بزرگ، سوابق ديرينه و افتخارات زياد در بحث تيم‌هاي پايه مشکلات عديده‌اي داشته و از يک آکادمي که نياز مبرم يک باشگاه فوتبالي است، برخوردار نبوده است.

وي افزود: براي اخذ مجوز آکادمي طبق مقررات امتياز تيم مي‌بايست به مرز عدد 80 برسد، اما پرسپوليس با امکانات و برنامه‌هايي که داشت فقط 33 امتياز کسب کرده بود که ما سعي کرديم با تجهيز زمين‌هاي ورزشي، خوابگاه و بسياري اقدامات ديگر امتيازات پرسپوليس را افزايش داده تا يکي از هفت باشگاهي باشيم که مجوز داشتن آکادمي را اخذ کرده است.

رويانيان تصريح کرد: در اين راستا از معاونت ورزشي باشگاه و همچنين آقاي استيلي که خالصانه و متواضعانه به اين موضوع ورود کرده‌اند تشکر مي‌کنم. ما انشاءالله آکادمي مجهز پرسپوليس را در يک مراسم افتتاح مي‌کنيم و براي توسعه آکادمي و کارهاي ريشه‌اي در تيم‌هاي پايه با باشگاه‌هاي خارجي مذاکره کرده‌ايم تا از علم و تجربه آنها استفاده کنيم.

مدير عامل پرسپوليس در ادامه گفت: تأسيس دانشگاه علمي و کاربردي پرسپوليس و افتتاح آن اقدام ماندگاري بوده که اخيرا انجام داده‌ايم. اين دانشگاه در حال حاضر با 105 دانشجو در سه رشته فوتبال‌، فوتسال و آمادگي جسماني آغاز بکار کرده و تابستان سال آينده 10 رشته ديگر به آن اضافه مي‌شود. اين دانشگاه متعلق به همه باشگاه‌هاي کشور است و ما سعي مي‌کنيم آن را به يکي از بزرگترين مراکز علمي ورزشي کشور تبديل کنيم.

رويانيان خاطرنشان کرد: در 30 استان کشور نمايندگي‌هاي پرسپوليس را داير کرده‌ايم و مجوز فعاليت نمايندگي‌هاي باشگاه پرسپوليس در هفتاد شهر ايران را صادر کرده‌ايم تا پرسپوليس در سراسر ايران به هوادارانش خدمت رساني کرده و محدود به شهر تهران نباشد. در همين راستا 230 متقاضي ايجاد مدرسه فوتبال در سراسر کشور را داشته‌ايم که پرونده آنها در باشگاه تشکيل شده و اين مدارس به زودي در سراسر کشور راه‌اندازي مي‌شود.

محمد رويانيان افزود: با وزارت آموزش و پرورش توافق کرده‌ايم تا مدارس فوتبال پرسپوليس را در 10 نقطه تهران راه‌اندازي کنيم. همچنين مجوز مجتمع آموزشي پرسپوليس را در مقاطع ابتدايي، راهنمايي و دبيرستان اخذ کرده‌ايم تا دانش آموختگان عزيز در اين مجتمع‌ها هم به تحصيل بپردازند و هم به ورزش.

مدير عامل پرسپوليس در ادامه گفت: هدف ما اين است که آکادمي، دانشگاه، نمايندگي‌ها مدارس فوتبال، مجتمع‌هاي آموزشي و بخش رسانه‌اي باشگاه و همچنين از طريق کارت‌هاي هواداري شبکه‌اي اجتماعي، فرهنگي و ورزشي شکل دهيم تا اين بخش‌ها به شکل يک زنجيره عمل کرده و ضمن پوشش دادن و همکاري با يکديگر تاثيرگذاري بيشتري داشته باشند. اينها اقداماتي است که ما با تلاش فراوان معاونين، مديران و پرسنل زحمتکش باشگاه انجام داده‌ايم.

وي تصريح کرد: همچنين در راستاي توسعه فعاليت‌هاي باشگاه پرسپوليس و براي اينکه اين باشگاه پرطرفدار و ميليوني محدود به فوتبال نباشد، تيم‌هاي پرسپوليس در رشته‌هاي مختلف ورزشي را راه‌اندازي کرده‌ايم که بالغ بر 10 تيم جديد بوده و به همين واسطه فعاليت مي‌کنند. پرسپوليس در ليگ برتر فوتسال بانوان فصل گذشته قهرمان شد و امسال هم از جمله تيم‌هاي مدعي قهرماني است. تيم‌هاي کانوپولو و گلبال ما در ليگ برتر باشگاه‌هاي کشور قهرمان شده‌اند. در ورزش جانبازان و معلولين تيم بسکتبال با ويلچر پرسپوليس قهرمان ليگ دسته اول شد و به ليگ برتر صعود کرد. تيم رباتيک پرسپوليس در مسابقات بين المللي تهران با غلبه بر چين و آمريکا به مقام قهرماني دست يافت. تيم‌هاي شطرنج ما در رده بانوان و آقايان جزو تيم‌هاي برتر بودند. تيم تنيس پرسپوليس در کيش و مسابقات باشگاه‌هاي کشور به مقام قهرماني دست يافت. تيم کشتي آزاد پرسپوليس در ليگ برتر نايب قهرمان شد و تيم کشتي فرنگي ما که با تلاش‌هاي آقاي نژاد فلاح شکل گرفت نيز در مسابقات فصل جاري حضور دارد. ما تيم‌هاي ديگري هم داشته‌ايم که توفيقات خوبي داشته‌اند. همچنين به منظور حمايت از قهرمانان و مدال آوران و از آنجا که سه قهرمان مدال‌آور ما در المپيک و پارالمپيک تيم نداشتند و بايد از آنها حمايت ويژه مي‌شد با احسان حدادي، بهداد سليمي و سيامند رحمان قرارداد بستيم.

محمد رويانيان با اشاره به تيم فوتبال بزرگسالان پرسپوليس گفت: تيم فوتبال ما فراز و نشيب زيادي داشت. ما بر حسب انتظارات مردم و براي اينکه پرسپوليس بعد از چند فصل نتايج بهتري کسب کند، بازيکنان مطرح را جذب کرديم اما مشکلاتي بوجود آمد که در نتيجه‌گيري در مسابقات ليگ برتر موفق نبوديم. مربي خارجي را عوض کرديم و آقاي گل‌محمدي را سرمربي تيم کرديم. با تلاش کادر فني، همت بازيکنان و حمايت همه جانبه هواداران که ما را شرمنده کردند، تيم پرسپوليس اوج گرفت و در 20 بازي اخير تنها يک باخت داشته است. خوشبختانه پرسپوليس همانطور که مي‌دانيد به فينال جام حذفي رسيده و اين فيناليست شدن با غلبه بر تيم‌هاي دسته اولي يا تيم‌هاي معمولي بدست نيامده است. پرسپوليس تيم‌هاي ليگ برتري را با نتايج پر گل و اقتدار شکست داده و به فينال رسيده است و قهرماني در جام حذفي به همين واسطه مي‌تواند به اندازه قهرماني در ليگ ارزش داشته باشد.

مدير عامل باشگاه پرسپوليس در ديدار با وزير ورزش و جوانان از رئيس مجمع باشگاه فرهنگي و ورزشي پرسپوليس به واسطه انتخاب هيأت مديره‌اي توانمند و همدل تقدير و تشکر کرد و در اين باره گفت: آقاي وزير از شما ممنونيم که هيأت مديره‌اي اين چنين توانمند، همدل و هماهنگ را انتخاب کرده‌ايد. آقاي مالکي رياست محترم هيأت مديره که به دليل مأموريت کاري در زنجان در اين جلسه حضور ندارند، فردي بسيار شايسته، منطقي و اخلاق‌مدار هستند که در اين مدت اخير کمک‌هاي بسياري به باشگاه کرده‌اند و اخيرا نيز با دلسوزي فراوان به برخي مسائل ورود کرده و ما را ياري مي‌کنند. آقاي پروين نيز کاملا هماهنگ و همدل با ديگر اعضاي هيأت مديره، تجربيات گرانبهاي خود را در اختيار باشگاه گذاشته‌اند. آقاي نژاد‌فلاح که از همکاران شما در وزارت ورزش نيز هستند هم با دلسوزي فراوان به ما کمک مي‌کنند. اين حسن تدبير شماست و ترديدي ندارم اگر اين هيأت مديره همدل و هماهنگ نبود، لطمات زيادي به باشگاه پرسپوليس وارد مي‌شد. به جرأت بايد بگويم فکر نمي‌کنم در هيچ دوره‌اي هيأت مديره پرسپوليس تا اين حد با همديگر هماهنگ بوده باشند. ما اميدواريم که بتوانيم انتظارات جامعه ورزش کشور را برآورده کرده و از پتانسيل واقعي باشگاه پرسپوليس در اين راستا به درستي استفاده کنيم.

مدير عامل باشگاه پرسپوليس همچنين در گزارش خود به وزير ورزش و جوانان، اقدامات فرهنگي انجام شده، فعاليت‌هاي اقتصادي باشگاه، درآمدزايي‌ها و تلاش‌هاي فراوان براي خصوصي سازي پرسپوليس و همچنين تأسيس شرکت پيشکسوتان و بسياري ديگر از فعاليت‌هاي انجام شده اشاره کرد.

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

درباره :

مطالب مرتبط
کافی نت
روزنوشت:دختری ک رقص بلد نی+شاعر تمام شده
روزنوشت:اسم خاصی نداره چون محتوای خاصی نداره:)
روزنوشت:من رفتتتتتتتتم!!!
ی روزنوشت کوتا تا وبم حذف نشده!:(
روزنوشت:ی روز اف اف+دعوا با ی اس دقی+روزی ک نوشابه من پرت شد تو صورت ی پسری
علی کریمی:از کی روش و مردم عذرخواهی می کنم
روزنوشت:داشتن ی خاهر آشغال+من از چ چیزایی بدم میاد؟+راهنمای شناسایی آدمای آشغال!
ورزش3:جملات معروف سرالکس در زمان مربی گری
روزنوشت:قهرمانی اس اس+مهدوی کیا+رحمتی+واس یکی از دوستام

ارسال نظر

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی


مطالب گذشته

» کافی نت »» دوشنبه 25 آذر 1392
» شعر شاعر تمام شده از مهدی موسوی(شاهینم اجراش کرده) »» چهارشنبه 24 مهر 1392
» روزنوشت:دختری ک رقص بلد نی+شاعر تمام شده »» سه شنبه 23 مهر 1392
» روزنوشت:اسم خاصی نداره چون محتوای خاصی نداره:) »» شنبه 19 مرداد 1392
» روزنوشت:من رفتتتتتتتتم!!! »» جمعه 18 مرداد 1392
» ی روزنوشت کوتا تا وبم حذف نشده!:( »» شنبه 15 تیر 1392
» روزنوشت:ی روز اف اف+دعوا با ی اس دقی+روزی ک نوشابه من پرت شد تو صورت ی پسری »» چهارشنبه 25 اردیبهشت 1392
» علی کریمی:از کی روش و مردم عذرخواهی می کنم »» سه شنبه 24 اردیبهشت 1392
» روزنوشت:داشتن ی خاهر آشغال+من از چ چیزایی بدم میاد؟+راهنمای شناسایی آدمای آشغال! »» یکشنبه 22 اردیبهشت 1392
» ورزش3:جملات معروف سرالکس در زمان مربی گری »» جمعه 20 اردیبهشت 1392
» روزنوشت:قهرمانی اس اس+مهدوی کیا+رحمتی+واس یکی از دوستام »» چهارشنبه 18 اردیبهشت 1392
» بیوگرافی جیمز برادلی بازیگر نقش ارتور در سریال مرلین! »» چهارشنبه 11 اردیبهشت 1392
» بالاخره بازیکن مورد علاقه منم دهنشو باز کرد:انصاری فرد:سپاهان تیم خطرناکی است »» سه شنبه 10 اردیبهشت 1392
» ورزش3:لوادووفسکی:پپه گفت چهار گل کافی نیست؟ »» یکشنبه 08 اردیبهشت 1392
» جلسه دومنظوره رویانیان با حسین ماهینی »» یکشنبه 08 اردیبهشت 1392
» ورزش3:فرگوسن:لیورپول حق داشت سوآرز را محروم نکرد. »» یکشنبه 08 اردیبهشت 1392
» ورزش3:حضور نمادین مهدوی کیا:( »» یکشنبه 08 اردیبهشت 1392
» روزنوشت:ی روز گند دیگه ک ب کلکسیونم اضافه میشه=بی ناهاری+مردن بده؟؟؟+آخرین روز عمرم »» یکشنبه 08 اردیبهشت 1392
» ورزش3:لوییس سوارز به حکم محرومیت 10 جلسه ای اش »» شنبه 07 اردیبهشت 1392
» ورزش3:مانچینی در حمایت از لوییس سوآرز:می خواهید او را بکشید؟ »» شنبه 07 اردیبهشت 1392
» روزنوشت:وقتی آبی اناری ها در خانه قرمزها نگاه تلخ و شکست خورده شان را به هم دوختند. »» چهارشنبه 04 اردیبهشت 1392
» روزنوشت:قره قاتی »» سه شنبه 03 اردیبهشت 1392
» ورزش 3:محرومیت سه جلسه ای برای سوآرز در پی گاز گرفتن ایوانوویچ »» سه شنبه 03 اردیبهشت 1392
» ورزش3:رفتار سوآرس به مدارس انگلیس هم سرایت کرد!!!(اشکال نداره خوب کرده دوس داشته!!) »» سه شنبه 03 اردیبهشت 1392
» ورزش3:لویی سوآرس پس از گاز گرفتن!!ایوانوویچ:متاسفم!!!!!! »» دوشنبه 02 اردیبهشت 1392
» روزنوشت:واقعا همه آدما تو گذشت زمان گیر کردن؟؟؟ما محکوم ب زندگی هستیم؟؟ »» یکشنبه 01 اردیبهشت 1392
» عذرخواهی سرخیو آگوئرو از داوید لوییز به خاطر تکل وحشتناکش(خداییش وقتی زد گفتم الان می میره) »» جمعه 30 فروردین 1392
» ورزش3:سردار رویانیان:خوشحالم پرسپولیس به باشگاه تبدیل شده است. »» جمعه 30 فروردین 1392
» روزنوشت:اعصاب خرد از ندیدن 22دق فوت+تحلیل قرعه کشی واسه نیمه نهایی لیگ قهرمانان+افسردگی از ندیدن فوت »» پنجشنبه 29 فروردین 1392
» ورزش3:ایجاد مزاحمت برای لیو مسی از طرف همسایه!! »» چهارشنبه 28 فروردین 1392
» ورزش3:نتایج تحقیقات بارسلونا در زندگی خصوصی جرارد پیکه »» یکشنبه 25 فروردین 1392
» جرارد پیکه:مسی مرجع ماست. »» پنجشنبه 22 فروردین 1392
» در هنگام ورود مهمان باید چه کرد؟طنز!! »» پنجشنبه 22 فروردین 1392
» آشفتگی ذهنی!!حاد!!+تاثیر آهنگای ذهن خراب کن+پارانویان+شیزوفرنی هات!!(شیما)+نشئگی و سرخوشی »» سه شنبه 20 فروردین 1392
» روزنوشت: ذهن خراب من... »» یکشنبه 18 فروردین 1392
» بیوگرافی موراتا بازیکن جوان و بی تجربه رئال که تو الکلاسیکو نزدیک بود گل بزنه! »» جمعه 16 فروردین 1392
» بیوگرافی واران بازیکن جوان و رشید و خوش تکنیک رئال که تو الکلاسیکوها گل زد!!اون عالیه! »» جمعه 16 فروردین 1392
» بیوگرافی ناچو مونرئال بازیکن جوان آرسنال که من تازگیا کشفش کردم و خیلی باحاله!! »» جمعه 16 فروردین 1392
» روزنوشت:اشک های مهدوی کیا در برنامه نود+ی آشغالی ک با گفتن اسمش وبلاگو کثیف نمی کنم »» شنبه 10 فروردین 1392
» روزنوشتکی مشت چرت و چرت ک از زور بیکاری نوشتم... »» سه شنبه 06 فروردین 1392
» روز نوشت: بازوبند کاپیتانی:قدرت یا یک تکه پارچه؟+کریم انصاری فرد+دخیا یا والدس؟مسئله این است!! »» پنجشنبه 24 اسفند 1391
» روزنوشت:شوک الکلاسیکو+نود امشب+آش رشته »» دوشنبه 14 اسفند 1391
» بیو گرافی الشعراووی مهاجم خارق العاده آث میلان(اعتراف:توپ ک میوفته زیر پاش بدن من ب لرزه میوفته) »» جمعه 11 اسفند 1391
» بیوگرافی کیه لینی مدافع توانا و کارآمد یوونتوس(ب قول مزدک میرزایی) »» جمعه 11 اسفند 1391
» بیوگرافی مونتولیوو بازیکن تیم ملی ایتالیا و آث میلان ایتالیا »» جمعه 11 اسفند 1391
» بیوگرافی بونوچی بازیکن خوش قیافه و تکنیکی یوونتوس »» جمعه 11 اسفند 1391
» بیوگرافی دنیله ده رسی بازیکن رم که با توتی هم بازیه... »» جمعه 11 اسفند 1391
» بیوگرافی مارکیزیو بازیکن فوق العاده یوونتوس »» جمعه 11 اسفند 1391
» بیوگرافی پسر بد ایتالیا:ماریو بالوتلی(حتما بخونید زندگی سختی داشته)عاشقشم...همه رو حرص میده!!1 »» جمعه 11 اسفند 1391
» بیوگرافی جووینکو مهاجم جوان یوونتوس که من خیلی زیاد زیاد دوسش دارم!! »» جمعه 11 اسفند 1391

تصویر ثابت

تصویر ثابت